eLeader, Finanteq, Productive24 – bądź na bieżąco!

Co trzy firmy to nie jedna! Każda z firm i start-upów wchodzących w skład grupy eLeader rozwija się niezależnie, więc dzieje się u nas naprawdę wiele. Gdzie (i dlaczego warto) szukać nowych informacji o spółkach grupy eLeader?

eLeader Group rośnie w siłę – nieustannie tworzymy nowe produkty i powiększamy nasz zespół. Każda z naszych firm prowadzi też osobne blogi i kanały social media, na których publikujemy ciekawe treści, filmy i zdjęcia. Udostępniamy tam też informacje dla potencjalnych pracowników – przedstawiamy oferty pracy i opisujemy, jakie umiejętności są dla nas ważne. Dzięki obserwowaniu naszych firm – każdej z osobna – nie tylko będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami o naszej działalności, ale zyskasz też specjalistyczną wiedzę i będziesz mieć okazję, aby poznać nas bliżej. Jeśli interesujesz się pracą w branży high-tech, z pewnością będzie to dla Ciebie cenne źródło wiedzy!

Zaobserwuj i zasubskrybuj kanały social media eLeader, Finateq i Productive24

LINKEDIN

Obserwując nasze kanały na LinkedIn masz pewność, że jako pierwszy/-a dowiesz się o nowych produktach, usługach i najnowszych osiągnięciach naszych firm.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER – WARTO!

Dlaczego warto zapisać się na nasze newslettery? Przede wszystkim dlatego, że dzielimy się w nich wiedzą i przybliżamy ciekawe trendy oraz rozwiązania dla branż, w których działamy, zatem zapisując się na newslettery eLeader, Finanteq i Productive24 zyskasz cenną, często niszową, wiedzę.

YOUTUBE

Jak budujemy nasze produkty? Jak nasze aplikacje usprawniają pracę milinów użytkowników na całym świecie? Między innymi tego dowiesz się z naszych kanałów na YouTube!

WIĘCEJ KANAŁÓW

Jak wygląda nasz (nie)typowy dzień pracy? Jak pracujemy? Jak celebrujemy ważne dla nas wydarzenia i nasze sukcesy? Dowiesz się tego z naszych postów i relacji na Facebooku, Instagramie czy Twitterze!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat naszych firm i nie przegapić żadnej ważnej aktualizacji, koniecznie zasubskrybuj nasze newslettery i obserwuj nas na social mediach. Nie będziesz żałować!

Małgorzata Rząd-Poźniak