DANONE NUTRICIA WORLDWIDE: Globalna standaryzacja strategii w terenie z eLeader Mobile Visit (CASE STUDY)

NUTRICIA WORLDWIDE (DANONE) to wiodąca marka na światowym rynku specjalistycznej żywności dla niemowląt i małych dzieci. Firma wdrożyła system eLeader, który stanowi obecnie integralną część szerokiego projektu, mającego na celu ujednolicenie pracy KPI związanej ze strategiami rynkowymi w różnych krajach.

Nutricia Worldwide postawiła sobie za cel udoskonalenie realizacji strategii sprzedażowej. Ma ona być skuteczna w różnych krajach, pod względem standardów pracy w terenie, oraz globalnego zarządzania. Idea zmaterializowała się przy pomocy rozwiązania SFA / RSE eLeader z modułem Perfect Store & Visit.

Jeżeli jesteście ciekawi informacji dotyczących wdrożenia, zapraszamy do zapoznania się z CASE STUDY.

DANONE to lider w tworzeniu smacznych i wartościowych produktów, oferowanych w kategoriach istotnych dla prawidłowej diety oraz odpowiadających na różnorodne potrzeby żywieniowe. W portfolio grupy spółek DANONE znajdziemy: produkty mleczne i pochodzenia roślinnego, wodę i napoje oraz produkty żywienia specjalistycznego, czyli żywność dla niemowląt i małych dzieci, a także żywienie medyczne dla osób chorych.

eLeader należy do czołówki dostawców nowoczesnych rozwiązań Sales Force Automation, Retail Store Execution i Shelf Recognition wspierających realizację strategii sprzedażowej w terenie. Mobilne systemy SFA/FFM eLeader ze sztuczną inteligencją usprawniającą m.in. merchandising wizualny, doceniane są przez globalne ośrodki analityczne (np. Gartner, POI) i zostały wdrożone przez międzynarodowe koncerny w ponad 80 krajach. Firma jest podstawą Grupy eLeader, która dostarcza również systemy bankowości mobilnej (Finanteq) oraz rozwiązania automatyzujące tworzenie aplikacji biznesowych (Productive24).

Aleksandra Słoboda