Finał eLeaderowej Piłkarzykowej Ligi Mistrzów

Pełne emocji losowanie, poprzedzone walką o pierwsze koszyki. Prawie trzydzieści drużyn. Mecze grupowe trzymające w napięciu do ostatniego spotkania. Drabinka play-off, walka o koronę króla strzelców… A na koniec Wielki Finał z udziałem publiczności, zwieńczony wzniesieniem pucharu przez zwycięzców. Brzmi jak scenariusz dobrych zawodów sportowych? Słusznie. Dokładnie tak wyglądała tegoroczna edycja Ligi Piłkarzykowej w eLeader.

W naszych firmach regularnie organizujemy Ligę Piłkarzykową, która jest doskonałą okazją zarówno do oderwania się od codziennych wyzwań projektowych, jak i do wewnątrzfirmowej integracji. Zdrowa rywalizacja jest częścią naszej kultury organizacyjnej, a liga w której systematycznie bierze udział ponad pół setki osób jest tego najlepszym wyrazem.

Wziąć udział w zawodach może każdy. To tutaj, na równych zasadach zmierzysz się ze swoim team leaderem, czy sprawdzisz swoje umiejętności na tle innych działów. To tu, w ramach ligi, można realizować się od strony organizacyjnej, koordynując system rozgrywek, czy organizując najwyższej jakości sprzęt. To tu wreszcie można, poprzez zaangażowanie, opracowanie strategii, treningi i dziesiątki ligowych spotkań, odnieść sportowy sukces. Sukces, który wieńczy nie tylko zdobyty puchar, ale przede wszystkim wpisanie się do firmowej historii, wspominanej w eLeaderowych kuchniach jeszcze przez długie miesiące po ligowych zmaganiach 😉

Gratulujemy zwycięskiej drużynie, ale i wszystkim teamom biorącym udział w zabawie.

Podejmij wyzwanie za rok! 🙂

 

Leszek Piątek