W Grupie ARRA za digitalizację całej organizacji odpowiada dział HR

Pani Katarzyna Bochanysz z działu HR w ARRA Group, w rozmowie z Pawłem Więskiem z Productive24 opowiedziała o wyzwaniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz o tym, jak przezwyciężyć je za pomocą technologii.

ARRA Group, to globalny operator logistyczny, specjalizujący się w transporcie leków i produktów farmaceutycznych. Przedsiębiorstwo obsługujące klientów na terenie całej Europy rozpoczęło właśnie duży projekt transformacji cyfrowej w oparciu o platformę Productive24.

Skuteczna i efektywna komunikacja wewnętrzna, włączenie pracowników w życie firmy oraz organizacja pracy w dziale HR, to trzy najważniejsze obszary cyfryzacji procesów HR, o których wspomina rozmówczyni. Productive24 zapewnił elastyczność w zakresie dopasowania do konkretnych potrzeb organizacji, a ponadto w obliczu pandemii COVID-19 wyposażył zespół w rozwiązania umożliwiające pracę zdalną.

Bardzo szybko okazało się, że przeniesienie procesów HR do Productive24 to tylko początek – Katarzyna Bochanysz, ARRA Group

Więcej szczegółów w artykule.

Aleksandra Słoboda