Material Design – framework projektowania dla programistów

11 maja 2016 roku w „Pubie u Szewca” w Lublinie miało miejsce czwarte spotkanie Google Developer Group, podczas którego Przemysław Baraniak, Team Leader zespołu designerów z Finanteq, opowiadał o tworzeniu aplikacji mobilnych w Material Design, a także o pozytywnym wpływie tego stylu wizualnego na UX rozwiązania.

Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się, że UX to nie tylko wygląd aplikacji, ale przede wszystkim to, jak dany produkt działa – dlatego rola programistów w tworzeniu najlepszych doświadczeń użytkowników jest tak istotna.

Wiemy, że wystąpienie Przemka się podobało i to nie tylko dlatego, że pierwszych 50 osób mogło uraczyć się w barze złocistym napojem z pianką 😉 Zachęcamy więc do śledzenia naszych aktualności oraz do udziału w kolejnych eventach, na których będziemy dzielić się swoją wiedzą. Informacje te znajdziecie również na naszym profilu Facebook.

O GDG Lublin
„Google Developer Group Lublin to społeczność pasjonatów nowych technologii, oficjalnie wspierana przez Google. Zrzesza programistów JAVA, Android, php, HTML5, AngularJS, testerów, project managerów oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii. Spotkania GDG Lublin wspierają jedynie uznane firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę każdego wydarzenia.”

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności i profilu na Facebook. Będziemy tam publikować informacje o nadchodzących eventach z udziałem naszych specjalistów.

 

Katarzyna Kowalska