HRM Productive24 wśród najnowocześniejszych rozwiązań dla HR

Kilka dni temu na portalu Forbes pojawiło się zestawienie najnowocześniejszych rozwiązań IT wspierających pracę działów HR. Na liście tej znajduje się również aplikacja HRM zbudowana na platformie low-code/no-code Productive24.Co wyróżnia HRM Productive24 spośród innych rozwiązań dostępnych na rynku?

Przewaga technologiczna

Największą zaletą rozwiązania jest jego wyjątkowa elastyczność. Productive24 umożliwia błyskawiczne tworzenie szytych na miarę rozwiązań IT w czasie znacznie krótszym i przy niższych budżetach, niż w przypadku tradycyjnego programowania.

Aplikacje szyte na miarę

Dzięki wyjątkowej elastyczności i możliwości pełnej customizacji, system HRM Productive24 może być idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb każdej organizacji. HRM Productive24 to zatem idealne rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i rosnących firm, które chcą usprawnić swoje procesy HR i maksymalizować efektywność swoich działań.

Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami

Jednym z największych atutów HRM Productive24 jest możliwość dynamicznego dostosowywania aplikacji do polityki danej firmy. Oznacza to, że użytkownicy w obrębie jednej organizacji widzą i mają dostęp wyłącznie do tych funkcji i danych, do których zostaną upoważnieni. Dzięki temu organizacje mogą zapewnić pełną kontrolę nad swoimi danymi oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wewnętrznego.

Wszystkie procesy HR w 1 rozwiązaniu

HRM Productive24 oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie zarządzania cyklem życia pracownika – od rekrutacji, przez pre- i onboarding, oceny pracownicze, MBO i OKR, badanie kompetencji, L&D, e-teczki, zarządzanie nieobecnościami i inne procesy, aż po exit interview i offboarding.

👉 Więcej w artykule na blogu Productive24 oraz w zestawieniu na łamach Forbes.

Małgorzata Rząd-Poźniak