DANONE w Rumunii wdraża system od eLeader (CASE STUDY)

Miło nam poinformować, że renomowana firma DANONE w Rumunii, chcąc wzmocnić skuteczność sprzedażową swojego działu handlowego zdecydowała się na wdrożenie systemu SFA/FFM eLeader Mobile Visit. Opierając się na pozytywnych doświadczeniach z wykorzystania systemu w Polsce, managerowie odpowiedzialni za rynek rumuński zastąpili używane dotychczas systemy dla przedstawicieli jedną kompletną aplikacją eLeader Mobile Visit.

Wspólnie z DANONE opracowaliśmy studium przypadku, z którego dowiesz się jak na rynku rumuńskim połączyliśmy przemyślany koncept pracy w terenie z narzędziem SFA (Sales Force Automation) eLeader Mobile Visit, aby:

  • zwiększyć efektywność sprzedaży,
  • usprawnić zarządzanie wyposażeniem,
  • przygotować dane dla łatwiejszego rozumienia celów i lepszych decyzji.

„Podczas wdrożenia systemu eLeader kładłem szczególny nacisk na precyzyjne projektowanie procesów i sprawny przepływ związanych z nimi danych. eLeader wykazał się pełnym zrozumieniem naszych wymagań i zaproponował system skonfigurowany dokładnie pod nasze potrzeby. Dzięki temu wiem, że na każdym etapie realizacji naszej strategii dysponujemy wiarygodnymi i aktualnymi danymi”.

Dariusz Radzimirski
Business Systems Manager – Topline Sales
Danone

POBIERZ CASE STUDY

DANONE to lider w tworzeniu smacznych i wartościowych produktów, oferowanych w kategoriach istotnych dla prawidłowej diety oraz odpowiadających na różnorodne potrzeby żywieniowe. W portfolio grupy spółek DANONE znajdziemy: produkty mleczne i pochodzenia roślinnego, wodę i napoje oraz produkty żywienia specjalistycznego, czyli żywność dla niemowląt i małych dzieci, a także żywienie medyczne dla osób chorych.

eLeader należy do czołówki dostawców nowoczesnych rozwiązań Sales Force Automation, Retail Store Execution i Shelf Recognition wspierających realizację strategii sprzedażowej w terenie. Mobilne systemy SFA/FFM eLeader ze sztuczną inteligencją usprawniającą m.in. merchandising wizualny, doceniane są przez globalne ośrodki analityczne (np. Gartner, POI) i zostały wdrożone przez międzynarodowe koncerny w ponad 80 krajach. Firma jest podstawą Grupy eLeader, która dostarcza również systemy bankowości mobilnej (Finanteq) oraz rozwiązania automatyzujące tworzenie aplikacji biznesowych (Productive24).

Jolanta Kozak