IT Academic Day Politechnika Lubelska

Tomasz Serafin, specjalista z Finanteq, opowiadał uczestnikom tegorocznej edycji IT Academic Day Politechnika Lubelska (ITAD) o sposobach prowadzenia dokumentacji systemu informatycznego. Podczas prelekcji „Wstęp do specyfikowania przez przykłady” przybliżył podstawy sporządzania specyfikacji oraz zalety sumiennego dokumentowania przebiegu prac.

Cieszymy się, że wystąpienie Tomasza spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. ITAD na stałe wpisało się w kalendarium imprez lubelskiej branży IT. Prelegenci są praktykami – poprzez pryzmat swojego doświadczenia komentują kierunki, w jakich rozwija się branża informatyczna oraz argumentują, dlaczego warto poświecić swój czas i wysiłek na rozwój osobisty. Uczestnicy ITAD mają okazję poznać realia pracy w branży, dowiedzieć się, jakimi technologiami operują na co dzień lubelskie firmy oraz czego oczekuje się od pracowników. Dodatkową korzyścią jest możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami pracodawców, co w przyszłości często skutkuje zdobyciem stażu lub rozpoczęciem współpracy.

   

IT Academic Day

Konferencja IT Academic Day jest największym technologicznym wydarzeniem organizowanym na Politechnice Lubelskiej. Prelekcje prowadzone przez specjalistów z branży IT poruszają tematy obejmujące innowacyjne rozwiązania stosowane w projektach informatycznych, nowinki ze świata technologii, praktyczne informacje na temat tego, jak odnieść sukces w zawodzie oraz jaką drogę obrać, aby osiągnąć to możliwie w jak najkrótszym czasie.

 

Katarzyna Kowalska