eLeader i Finanteq znów na piłkarskim podium!

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja Grupy eLeader ponownie znalazła się na piłkarskim podium, zajmując zaszczytne II miejsce w charytatywnym turnieju piłki nożnej „Lubelskie IT dla Dobre Wychowanie”.

Rozgrywki odbywały się w systemie brazylijskim (podwójnej eliminacji) i brało w nich udział 20 drużyn w 12-osobowych składach.

 

Uczestnicy, obok turnieju piłki na trawie, mogli zademonstrować swoje umiejętności również w Turnieju Futbolu Stołowego, w którym nasza drużyna piłkarzykowa zajęła III miejsce.

Na imprezie, oprócz emocji piłkarskich, nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych kibiców, którzy w przerwach meczów mogli wziąć udział w pokazach karate i instruktażu udzielania pierwszej pomocy, a także skorzystać z szeregu innych atrakcji (dmuchany zamek, animacje, konkursy, malowanie twarzy etc.).

„Mistrzostwa IT w piłce nożnej” to sportowa rywalizacja i świetna zabawa, ale przede wszystkim szczytny cel.

Drużyny, poprzez swój udział w imprezie, pomagają działającym w Lublinie placówkom wsparcia dziennego prowadzonym przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Środki zebrane podczas turnieju przekazano na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla wychowanków Fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z imprezy (fotorelacja dzięki uprzejmości organizatorów):

 

Jeszcze raz gratulujemy Naszym i do zobaczenia za rok!

 

Katarzyna Kowalska