Expert Summit 2019 & Lubelskie Targi Pracy IT z Grupą eLeader i konkursem pełnym mobilności!

W tym roku już po raz siódmy odbędzie się największa konferencja poświęcona technologiom Microsoft w Polsce, skierowana do wszystkich profesjonalistów branży informatycznej.

Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, project managerów oraz wszystkich tych, których pasją jest świat najnowszych technologii, narzędzi oraz biznesu. Najwyższy poziom wykładów zapewni obecność pracowników Microsoft oraz kluczowych postaci z polskiej branży IT.

W trakcie trwania konferencji odbywać się będą również Lubelskie Targi Pracy, podczas których będziecie mieli okazję spotkać się z naszą ekipą oraz porozmawiać o karierze, firmie i jej wizji. Ale to nie wszystko! Specjalnie dla uczestników Expert Summit 2019 oraz Lubelskich Targów Pracy IT przygotowaliśmy niespodziankę w postaci konkursu pod znakiem mobilności, w której nagrodą jest hulajnoga elektryczna!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Co należy zrobić aby hulajnoga była Wasza? To proste! Wystarczy, że odwiedzisz nasze stanowiska na Targach Pracy, zrobisz sobie zdjęcie w eLeaderowej ramce i wrzucisz je w komentarzu pod postem konkursowym! Wygrywa zdjęcie, które otrzyma największą liczbę polubień więc warto zaangażować swoich znajomych, aby zwiększyć szanse na wygraną! 🙂 

Regulamin konkursowy znajduje się w tym miejscu.

Zapraszamy oraz życzymy powodzenia w konkursie! 

 

Małgorzata Rząd-Poźniak