eLeader Shelf Recognition zwycięzcą w Best in Cloud Computerworld 2020

Z ogromną satysfakcją informujemy, że eLeader Shelf Recognition AI – rozwiązanie do automatycznej analizy produktów, standardów merchandisingowych oraz cen, otrzymało nagrodę w konkursie Computerworld Best in Cloud 2020 w kategorii „Chmurowe rozwiązania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego”.

eLeader Shelf Recognition AI przeznaczony jest dla firm prowadzących sprzedaż za pomocą przedstawicieli handlowych i merchandiserów.  Został oparty na mechanizmach głębokiego uczenia maszynowego. Na podstawie zdjęć wykonywanych w sklepach oprogramowanie analizuje stan ekspozycji i jeszcze w czasie wizyty handlowej dostarcza wyniki, które dostosowują scenariusze zadań handlowca. W praktyce oznacza to, że przedstawiciel nie musi ciągle zerkać do planogramu, czy w skrajnych przypadkach wracać do biura, aby przeanalizować zebrane dane, a dopiero podczas kolejnej wizyty podjąć działania korygujące.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi rozwiązaniami oferowanymi przez eLeader oraz ze szczegółami tegorocznej edycji konkursu Best in Cloud 2020.

 

Jolanta Kozak