Premiera eLeader Retail Portal

Ostatnie wydarzenia postawiły niemal wszystkie zarządy i sztaby kryzysowe w firmach produkcyjnych przez zadaniem pilnego dostosowania procesów biznesowych. Zabiegi te były reakcją obronną na wprowadzone zagrożenia dla zdrowia pracowników, a następnie na kolejne obostrzenia wprowadzane przez rząd. Teraz jednak, gdy wiemy już na czym stoimy, nadszedł czas na kontratak.

Polska firma eLeader, specjalizująca się w tworzeniu systemów klasy SFA/FFM dla biznesu, przygotowała aplikację o nazwie eLeader Retail Portal, która umożliwia punktom sprzedaży samodzielne realizowanie działań takich jak składanie zamówień, zleceń serwisowych i reklamacji oraz zapewnienia stały poziom komunikacji między producentem a kontrahentami.

Aplikacja jest odpowiedzią na ograniczone możliwości działania przedstawicieli handlowych, dając możliwość czynnego zamawiania produktów i sygnalizowania swoich potrzeb przez kontrahentów, a dzięki połączeniu cech sprzedaży offline i online w jednej aplikacji mobilnej, utrzymanie bazy klientów jest bardziej systematyczne i zautomatyzowane.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę główną eLeader.

Jolanta Kozak