Warsztaty pracy zespołowej z grą O-Znaki

Dziś w naszym biurze gościliśmy społeczność LubLean&Agile. Podczas dwugodzinnego spotkania uczestnicy sprawdzili swoje umiejętności w grze zespołowej O-Znaki. Warsztaty przeprowadził Tomasz Serafin z Finanteq.

Gra O-Znaki jest dość wymagającym zadaniem dla zespołów. Pokazuje wiele ciekawych aspektów pracy w grupie, m.in. umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów pod presją czasu, efektywności komunikacji, planowania i wdrożenia wspólnego rozwiązania. Mimo trudności zadania uczestnicy poradzili sobie z wyzwaniem i odnieśli sukces. Zwieńczeniem warsztatów było podsumowanie, w którym zespoły podzieliły się swoimi spostrzeżeniami z gry oraz merytoryczna dyskusja o realiach pracy w zespole.

 

O Lub Lean&agile
LubLean&Agile to społeczność sympatyków metodyk szczupłych i zwinnych działająca w naszym mieście, założona przez Tomasza Serafina. Podczas regularnych spotkań uczestnicy dyskutują o najnowszych rozwiązaniach i wspinają się w rozwiązywaniu problemów. Od samego początku należą do niej nasi współpracownicy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Więcej o LubLean&Agile na Facebook oraz Meetup.

eLeader Group na Facebook
Zapraszamy do śledzenia profilu eLeader Group na Facebook – tam na bieżąco informujemy o zbliżających się spotkaniach z naszymi ekspertami.

 

Katarzyna Kowalska